Bezkontaktné umývanie áut penou

Vyplnením mena a e-mailu už neprídete o žiadny nový príspevok na našom videoblogu.


Vitajte na stránkach spoločnosti TECHNO-SERVICE SK s.r.o.

Spoločnosť TECHNO-SERVICE SK spol. s r.o., e jediným výhradným distribútorom produktov značiek Metaflux a Porta na území Slovenskej republiky. Bola založená v roku 2010 a sídlo spoločnosti je v Prešove.

Spoločnosť TECHNO-SERVICE SK spol. s r.o., je súčasťou koncernu výrobných a obchodných spoločností, ktoré zaisťujú výrobu a predaj produktov METAFLUX a PORTA. Obchodne je napojená priamo na nemeckú spoločnosť TECHNO-SERVICE GmbH, Bielefeld, ktorá je obchodnou centrálou pre predaj produktov Metaflux a Porta Európe a Ázii.

Základom obchodnej stratégie spoločnosti je zaisťovanie technického poradenstva a celoštátneho predaja produktov značiek Metafluxa Porta do výrobných podnikov a inštitúcií prostredníctvom odborne vyškolených oblastných obchodno-technických zástupcov.

 

 

Prečo zvoliť produkty Metaflux:

Výrobný program značky METAFLUX zahŕňa viac než 75 samostatne vyvinutých sprejov a každý rok pribúdajú do sortimentu spreje nové. Počas vývoja produktov Metaflux zostávajú bezo zmeny dodržiavané tri základné princípy:

  • Najvyššia možná technická kvalita
  • Najnižšie možné znečistenie ovzdušia na pracovisku
  • Maximálna šetrnosť k životnému prostrediu

Striktné dodržiavanie týchto princípov je zárukou, že spreje Metaflux budú aj v budúcnosti patriť do skupiny medzinárodných top chemických produktov na výrobu a údržbu.